Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні121
mod_vvisit_counterВчора3500
mod_vvisit_counterЦього тижня22613
mod_vvisit_counterМинулого тижня25024
mod_vvisit_counterЗа місяць14888
mod_vvisit_counterМинулого місяця102569
mod_vvisit_counterВсього1329320

Online (20 хвилин): 17
Твій IP: 3.233.215.196
,
2020-04-05 01:48
Засідання президії Української асоціації районних та обласних рад
Середа, 04 вересня 2013, 09:18

8 липня 2013 року у м. Ялта, під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради С.І. Чернова відбулося розширене засідання Президії Асоціації, на якому було розглянуто низку важливих та актуальних питань, що стосуються діяльності органів місцевого самоврядування, діяльності Асоціації та ухвалено відповідні рішення:

1. Про редакцію розділу проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.

З метою удосконалення конституційних засад проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування, організації та функціонування системи місцевого самоврядування в Україні, розглянувши пропозиції до редакції розділу проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування, схвалені 21 червня 2013 року Конституційною Асамблеєю, Президія вирішила:

1. Взяти до відома інформацію члена Конституційної Асамблеї, президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Чернова С.І. про результати роботи Конституційної Асамблеї.

2. Запропонувати Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, районним радам провести обговорення редакції розділу проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та внести свої пропозиції до 1 вересня 2013 року.

3. Запропонувати Асоціації міст України, Асоціації сільських та селищних рад провести засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування, на якому розглянути проект Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.

4. Секретаріату Асоціації узагальнити надані органами місцевого самоврядування пропозиції для подання їх на розгляд Ради Національного конгресу місцевого самоврядування

2. Про Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо проекту Указу про затвердження Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

З метою прискорення вирішення актуальних питань розвитку місцевого самоврядування, приведення нормативної бази у відповідність з положеннями Європейської Хартії місцевого самоврядування, а також розглянувши результати проведення громадського обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (далі – Концепції), враховуючи позицію органів місцевого самоврядування та громадськості щодо схвалення концептуальних положень проекту акта, Президія вирішила:

1. Схвалити Звернення Української асоціації районних та обласних рад до Президента України В.Ф. Януковича з проханням розглянути питання про видання Указу Президента України щодо затвердження Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (додається).

2. Продовжити роз’яснення та популяризацію положень проекту Концепції серед територіальних громад, депутатів місцевих рад і запропонувати Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, районним радам ухвалити відповідні резолюції з даного питання та надіслати їх на адресу Секретаріату Асоціації до 1 вересня 2013 року для узагальнення.

3. Звернутись до Голови Верховної Ради України В.В. Рибака з пропозицією про включення до порядку денного чергового засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування питання про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

4. Звернутись до Міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток місцевого самоврядування» з проханням провести спільне засідання з Українською асоціацією районних та обласних рад для обговорення актуальних питань місцевого та регіонального розвитку.

5.Запропонувати Асоціації міст України, Асоціації сільських та селищних рад провести засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування, для обговорення актуальних питань регіонального розвитку та реформування місцевого самоврядування.

6. Доручити Секретаріату Асоціації направити зазначене Звернення до Адміністрації Президента України і звернутись до Кабінету Міністрів України з пропозицією внести відповідний проект Указу на розгляд Президента України.

 

Звернення Асоціації Української асоціації районних та обласних рад до Президента України В.Ф.Януковича щодо затвердження Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

 

ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ В.Ф. ЯНУКОВИЧУ

 

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

У листопаді минулого року в рамках головування України у Комітеті Міністрів Ради Європи за Вашою участю відбулися міжнародні муніципальні слухання «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях». За результатами зазначених слухань Президентом України перед Кабінетом Міністрів поставлено низку завдань з удосконалення місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Так, зокрема, пунктом 2 доручення Президента України від 25 січня 2012 року № 1-1/144 Уряду поставлено завдання підготувати та внести проект Указу Президента про затвердження плану заходів, спрямованих на реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, передбачивши заходи з проведення експерименту щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування на визначених територіях. Указом Президента України, від 12.03.2013 № 128 затверджено Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 — 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», пунктом 227.1. якого передбачено внесення Кабінетом Міністрів у березні 2013 року на розгляд Президента України проекту Указу Президента України про затвердження Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Проект представленої Мінрегіоном на розгляд Кабінету Міністрів Концепції підготовлений за участю нашої та інших всеукраїнських асоціацій містить пропозиції щодо засад інституційного реформування як системи місцевого самоврядування, так і місцевих органів виконавчої влади, а також територіальної основи їх створення.

8 квітня 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів було схвалено проект Указу Президента України «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», 12 квітня 2013 року Прем’єр-міністр України на виконання рішення Ради регіонів від 02 квітня 2013 року доручив Мінрегіону разом із Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Координаційною радою з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, регіональними радами з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування організувати додаткове обговорення проекту Концепції серед територіальних громад та забезпечити аналіз і узагальнення його результатів.

За офіційними даними Мінрегіону було організовано публічне обговорення Концепції — проведено 26 засідань регіональних рад та понад 3865 інших заходів у 490 районах, у 178 містах обласного та 280 містах районного значення. Аналіз і узагальнення висловлених під час обговорення пропозицій до проекту свідчать про повну підтримку концептуальних положень проекту нормативного акта. Надалі зазначені пропозиції можуть бути використані під час розроблення проекту Плану заходів з реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

 

З урахуванням позитивних результатів обговорення Концепції, її послідовної підтримки з боку всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 7 червня ц.р. звернулось до Кабінету Міністрів з пропозицією подати проект Указу «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» на розгляд Президента України.

Важливо підкреслити, що зазначений проект Концепції отримав досить високу оцінку вітчизняних й іноземних експертів, в тому числі Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія), представники якої відзначили відповідність Концепції вимогам Європейської Хартії місцевого самоврядування. Цей документ був також схвалений 21 червня 2013 року Конституційною Асамблеєю України і на його основі розроблено концептуальні положення щодо внесення відповідних змін до проекту Концепції внесення змін до Конституції України.

Питання розвитку місцевого самоврядування стало також предметом обговорення 03 липня ц.р. на засіданні Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи під час розгляду Звіту щодо стану місцевої та регіональної демократії в Україні. Зокрема, доповідачі з даного питання висловили переконання у тому, що для зміцнення місцевої та національної демократії в Україні і покращення ефективності реформ, які підуть за нею, першочерговими є здійснення певної реформи місцевого самоврядування, яка запровадила б нову систему стосунків між органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади, зміцнення власних ресурсів громад та удосконалення міжбюджетних відносин. У цьому контексті доповідачі із задоволенням відзначили факт заяви від 28 березня 2013 року Президента України про те, що реформа місцевого самоврядування є однією з найнагальніших реформ, яку має запроваджувати країна.

Отже, на погляд Асоціації, в Уряду є всі вмотивовані підстави, в тому числі й власне позитивне рішення, є всебічна підтримка даного питання органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями, муніципальною громадськістю та відповідними інститутами Ради Європи для внесення на розгляд Президента України відповідного проекту Указу.

Ураховуючи зазначене, Українська асоціація районних та обласних рад висловлює свою підтримку проголошеним Президентом України намірам у проведенні реформ місцевого самоврядування і просить Вас, вельмишановний Вікторе Федоровичу, розглянути питання про видання Указу Президента України щодо схвалення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Схвалено на розширеному засіданні Президії Української асоціації районних та обласних рад 8 липня 2013 року

 

                                                За матеріалами офіційного сайту Київської обласної ради