Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяДВС
ЯК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО БЕЗКОШТОВНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ? КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Понеділок, 27 травня 2019, 15:01

Доброго дня!  Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні.

Ірина Завальська

Забезпечення основних життєвих потреб у тому числі медичного обслуговування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) й досі залишається актуальним для нашої держави.

У Конституції України встановлено, що держава  створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.

Нагадаю, кожний пацієнт, який досяг 14 років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування, відповідно до його рекомендацій.

Яким чином внутрішньо  переміщені особи можуть отримати доступ до безкоштовних медичних послуг?

Фізична особа, що офіційно проживала на території, яка на даний час є непідконтрольною територією Україні, після отримання довідки про взяття на облік ВПО має право отримати необхідну медичну допомогу за новим місцем проживання (у державному або комунальному закладі охорони здоров’я).

Який порядок надання медичних послуг?

Внутрішньо переміщена особа, яка проживає на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, має право звернутися до закладу охорони здоров'я на власний вибір із заявою з проханням поставити на облік за місцем фактичного проживання. Документом, що засвідчує місце проживання внутрішньо переміщеної особи, є довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Детальніше...
 
ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД САМОВІЛЬНОГО ЗАЙНЯТТЯ ВЛАСНОЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ІНШОЮ ОСОБОЮ? КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР
Понеділок, 20 травня 2019, 10:14

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили, що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

Петро Василишин

Що таке  самовільне зайняття земельної ділянки?

Це дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду) або за відсутності вчиненого правочину щодо такої земельної ділянки, за винятком дій, які відповідно до закону є правомірними.

Що таке подвійна державна реєстрація права оренди земельних ділянок ?

Нагадаю, право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки підлягають обов’язковій державній реєстрацій.

Подвійна державна реєстрація права оренди земельних ділянок - це наявність двох зареєстрованих прав оренди за різними орендарями.

Детальніше...
 
Право на отримання аліментів після досягнення повноліття. Консультація Міністра юстиції
П'ятниця, 26 квітня 2019, 08:57

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти, але запевняє, що коли їй виповниться 18ть, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання?

Світлана Шевченко

Хто має право на утримання?

Українським законодавством передбачено, якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання (незалежно від форми) і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення 23 років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

Яким чином стягуються кошти на утримання?

Аліменти на утримання повнолітніх дочки або сина, які продовжують навчання, можуть виплачуватись у добровільному або судовому порядку. Існують два способи сплати аліментів у добровільному порядку:

Перший: батьки укладають між собою договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначаються розмір та строки виплати. Якщо розмір аліментів визначено у твердій грошовій сумі, до договору необхідно включати умови про індексацію, якщо платник і одержувач аліментів не домовилися про інше.

Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню. 

Другий: один із батьків  може подати за місцем своєї роботи заяву про відрахування аліментів на дитину у розмірі та на строк, які визначені у цій заяві. Однак така заява може бути ним відкликана.

Хто може звернутись до суду?

До суду можуть звернутися той з батьків, з ким проживає дитина, або безпосередньо дочка або син, які продовжують навчання. Позовна заява про стягнення аліментів подається до місцевого суду за зареєстрованим місцем проживання або перебування відповідача чи позивача.

Які документи необхідні?

До суду подається, зокрема:

  • позовна заява;
  • копія паспорта (позивача та дитини);
  • копія свідоцтва або рішення суду про розірвання шлюбу;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • довідка з навчального закладу про те, що дитина перебуває на навчанні;
  • довідка про заробітну плату одного з батьків, з якого передбачається стягнення аліментів (за наявності)

При зверненні до суду із позовом про стягнення аліментів позивач звільняється від сплати судового збору. 

Детальніше...
 
Як отримати аліменти, якщо платник проживає за кордоном?
Вівторок, 16 квітня 2019, 13:16

Шлюбна статистика останніх років яскраво демонструє збільшення кількості випадків, коли громадяни України поєднують свою долю з іноземцями. Для прикладу, лише за минулий рік органами ДРАЦС України зареєстровано 16 342 інтернаціональні шлюби. Однак, на жаль, інколи такі стосунки закінчуються розлученнями, а, відтак, існує гостра необхідність врегулювати правовідносини, що виникають у цій площині.

Одним із питань, яке стоїть перед колишнім подружжям є питання порядку надання коштів на утримання дітей. Так, наприклад, якщо один із колишнього подружжя проживає за кордоном, а інший залишається жити з дитиною в Україні, то у останнього є можливість витребувати відповідні кошти. Існує спрощений порядок такої процедури – наголошуємо, що такий механізм застосовується виключно у випадках, коли платник аліментів перебуває в одній нижчезазначених країн: Австралія,   Алжир,   Аргентина, Барбадос, Бельгія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Буркіна-Фасо, Ватикан, Великобританія, Гаїті, Гватемала, Греція, Данія, Еквадор, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Кабо-Верде, Казахстан, Кіпр, Киргизстан, Колумбія, Німеччина, Ліберія, Люксембург, Македонія, Мексика, Молдова, Монако, Марокко, Нігер,   Нідерланди,   Нова Зеландія,   Норвегія,   Пакистан,   Польща, Португалія, Румунія, Сейшели, Сербія, Словаччина, Словенія, Суринам, Туніс, Туреччина, Уругвай,   Угорщина,   Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Центральноафриканська Республіка, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Шрі-Ланка (далі – Договірні Сторони).

Якщо позивач проживає на території України, а відповідач – за кордоном – позовну заяву можна подати до місцевого суду за місцем проживання чи перебування позивача. Якщо обидва проживають за кордоном – підсудність справи визначатиме суддя Верховного Суду України. Винятком є ситуація, коли згідно із законодавством Договірної Сторони вирішення питання здійснюється за місцем проживання відповідача. У разі ухвалення рішення про стягнення аліментів особа-стягувач має подати відповідне клопотання про визнання і виконання рішення, яке має містити наступну інформацію:

     а) повне ім'я боржника,   дату   народження, громадянство та, наскільки це відомо стягувачу, його адреси протягом останніх п'яти років, рід занять і місце роботи і, по можливості, фотокартку;

     б) наявні   відомості про фінансові та сімейні обставини боржника, у тому числі інформацію про належне йому майно;

     в) будь-яку іншу інформацію, що може сприяти встановленню місцезнаходження боржника чи виконанню   клопотання   або   яка визначена відповідною Договірною Стороною як необхідна.

До клопотання додаються належним чином оформлені судом, що виніс рішення, такі документи:

     а) копія судового рішення;

     б) довідка про те, що рішення набрало законної сили;

в) довідка про часткове виконання або невиконання рішення на території України;

     г) довідка   про те, що відповідач був належним чином повідомлений про день судового засідання, та копії документів, що це підтверджують, якщо відповідач не брав участі в судовому засіданні;

     ґ) копія протоколу судового засідання (або журналу судового засідання), під час якого справу про стягнення аліментів було розглянуто по суті;

     д) фотокартка стягувача.

У разі, коли відсутнє рішення суду України про стягнення коштів, або коли згідно із законодавством Договірної Сторони вирішення питання здійснюється за місцем проживання відповідача, або коли потребує вирішення питання про зміну розміру аліментів, до відповідної Договірної Сторони надсилаються документи, необхідні для розгляду справи по суті. Заява про стягнення аліментів чи додатки до неї повинні містити таку інформацію та документи:

     а) повне   ім'я   відповідача (боржника), дату народження, громадянство та, наскільки це відомо позивачу,   його   місця проживання протягом останніх п'яти років, рід занять і місце роботи, фотокартку (за наявності);

     б) відомості про фінансові та сімейні обставини відповідача, у тому числі інформацію про належне йому майно;

     в) відомості про фінансові та сімейні обставини позивача (заявника), у тому числі довідку про доходи;

     г) засвідчену   копію   документа,   що підтверджує ступінь родинних зв'язків між відповідачем та особою, на користь якої вимагаються аліменти (наприклад, свідоцтва про народження, рішення суду про встановлення батьківства тощо);

     ґ) фотокартку позивача;

     д) будь-яку іншу інформацію, що може сприяти встановленню місцезнаходження відповідача (боржника) чи виконанню клопотання, або яка визначена відповідною Договірною Стороною як необхідна;

     е) нотаріально засвідчене доручення, яке уповноважує орган, що приймає, відповідної Договірної Сторони діяти від   імені позивача, або інформацію про будь-яку іншу особу, уповноважену діяти від імені позивача.

Коли заява стосується вирішення питання про зміну розміру аліментів, замість документа, зазначеного в підпункті «г» надається засвідчена копія судового рішення чи іншого документа, яким установлено розмір аліментів.

Обидві процедури відбуваються за однаковим алгоритмом. Всі документи мають бути надіслані українською мовою разом з перекладом на офіційну мову Договірної Сторони до Міністерства юстиції України через територіальне управління юстиції. Документи повертаються ініціатору звернення у разі, якщо вони   не   відповідають вимогам законодавства з роз'ясненням причин повернення. Міністерство юстиції України письмово повідомляє заявника (стягувача) про хід та результати розгляду документів.

Тож не нехтуйте існуючими можливостями та забезпечте своїй дитині право на гідне майбутнє!

 
Відповідальне батьківство як робота!
П'ятниця, 05 квітня 2019, 11:30

Всі ми звикли розуміти, що такі поняття як батько і матір – це найголовніші люди в нашому житті. Ми знаємо, що для того, щоб бути гарними батьками, треба належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, любити і піклуватись про свою дитину. Але, на жаль, в нашому суспільстві є люди, які не вважають за потрібне дарувати своїм дітям батьківське тепло, піклування, ласку, що призводить до того, що таке поняття як «сирітство» стає надзвичайно актуальним в наш час.

Згідно з Законом України “Про охорону дитинства ” визначено, що батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

Шановні батьки!!!

Звертаємось до вас, сподіваючись на розуміння. Разом із статусом батьківства ви набуваєте прав, обов’язків та несете відповідальність за розвиток та виховання своєї дитини.

Останнім часом політика нашої держави спрямовує громадян на підвищення народжуваності, підвищуючи виплати на кожну дитину, обговорюючи можливі заборони абортів. Але треба в першу чергу розцінювати свої можливості і зрозуміти для самих себе, чи готові ви стати люблячими батьками та дарувати своїм дітям турботу й увагу.

З відповідальністю підходьте до вибору майбутнього партнера, з яким ви створюватимете сім’ю та виховуватимете спільних дітей, адже не можна нарікати свою ще ненароджену дитину на проживання в складних життєвих обставинах, в сім’ї, якій вона не буде потрібна і весь час буде обмежена в певних потребах, що в свою чергу може нести загрозу її життю та здоров’ю.

За невиконання або неналежне виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей батьки можуть бути притягнені до різних видів юридичної відповідальності (штраф, позбавлення батьківських прав, позбавлення волі).

Обов’язки батьків добре висвітлені в ст. 150 Сімейного кодексу України, згідно з якою батьки зобов’язані: виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини; піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток; забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя; поважати дитину.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19