Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяCільське господарство
До уваги суб’єктів насінництва та розсадництва
П'ятниця, 10 травня 2019, 09:12

Інформує відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби в Київській області

До уваги суб’єктів насінництва та розсадництва

Польове оцінювання насінницьких посівів

            Польове оцінювання насінницьких посівів є основним та невід’ємним заходом сортового контролю в насінництві. Невдовзі розпочнеться проведення першої фази польового оцінювання попереднє обстеження. Держпродспоживслужба нагадує суб’єктам господарювання, які займаються виробництвом насіння для власних потреб та з метою реалізації, про перелік документів, які необхідно подати для проведення польового оцінювання насінницьких посівів, та строки їх подачі.

            Проведення польового оцінювання регламентується Порядком проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 року за №97 (далі Порядок), а також Методикою проведення польового оцінювання відповідних сільськогосподарських культур. Відповідно до Порядку для проведення польового оцінювання насінницького посіву суб’єкт господарювання подає до органу із сертифікації або його підрозділу за місцезнаходженням посіву заявку на визначення сортових якостей насіння і садівного матеріалу за формою згідно з додатком 1.

            Пакет документів необхідно подати в терміни:

 • не пізніше, ніж за 20 робочих днів до закінчення граничного строку проведення польового оцінювання посіву сільськогосподарських рослин (для зернових культур це фаза колосіння; кукурудзи, соняшнику, ріпаку  10-15 днів до початку цвітіння);
 • не пізніше 10 травня поточного року для садіння щепленого винограду;
 • не пізніше 15 червня поточного року для весняного та літнього садіння хмелю із закритою кореневою системою та літнього садіння саджанців винограду, які перебувають у стані росту;
 • не пізніше 15 жовтня поточного року для осіннього садіння хмелю з відкритою кореневою системою.

До заявки на визначення сортових якостей насіння і садивного матеріалу додаються:

 • документи, що підтверджують право на використання сорту рослин (патент та/або свідоцтво про державну реєстрацію сорту рослин, та/або ліцензійний договір про використання сорту рослин);
 • копії сертифікатів, виданих на насіння або садивний матеріал попередньої генерації під час послідовного розмноження;
 • схема розміщення поля (полів) посіву або насадження з прив’язкою до місцевості;
 • для гібридів інформація про співвідношення чоловічих і жіночих рослин, визначене власником майнового права інтелектуальної власності на поширення сорту (часто вказується у ліцензійній угоді);
 • інформація про обраного аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) у разі можливості проведення польового оцінювання аудитором із сертифікації (агрономом-інспектором), який провадить діяльність як незалежний експерт.

Зазначені документи можуть бути подані особисто або надіслані поштовим відправленням.

       На сьогодні визначено дві установи, які уповноважені здійснювати сертифікацію:

 • Державне підприємство «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції». Аудитори із сертифікації цієї установи мають право на проведення польового оцінювання насінницьких посівів для отримання добазового, базового та сертифікованого насіння;
 • Товариство з обмеженою відповідальністю «Агросерт». Аудитори із сертифікації цієї установи мають право на проведення польового оцінювання насінницьких посівів для отримання сертифікованого насіння.

 
Про фінансову підтримку по здешевленню кредитів у 2019 році
П'ятниця, 26 квітня 2019, 09:26

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №300 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів (далі – Порядок №300).

Оголошення щодо проведення конкурсу оприлюднене в журналі «Агро PRO» від 12 квітня 2019 року №8. Конкурсна комісія розпочала приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них.

Всі суб’єкти господарювання, які відповідають умовам Порядку №300, мають право скористатись програмою державної підтримки за залученими в банках коротко - та середньостроковими кредитами.

Розмір компенсації за такими кредитами встановлено на рівні:

облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, — для позичальників, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень, та позичальників, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин;

50 відсотків облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, — іншим позичальникам.

Компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

З метою забезпечення виконання Порядку № 300, підвищення рівня відповідальності посадових осіб підприємств за підготовку документів, які подаються до комісії для отримання державної фінансової підтримки, недопущення подання на розгляд комісії документів, які не відповідають нормам Порядку № 300, а також скорочення терміну перевірки документів, підприємствам необхідно дотримуватися наступних вимог.

Детальніше...
 
Про виробництво сільськогосподарської продукції
Понеділок, 21 січня 2019, 16:27

Рослинництво.

         Станом   на поточну дату сільськогосподарські підприємства району із планової площі 20792 га зернових культур зібрали урожай на 20792 га.

Валовий збір становить 152983 тони, що на 57336 тонн більше, ніж у минулому році, середня врожайність 73,6 ц/ га, що на 29,3 цент. більше 2017 року.

Озимої пшениці, з площі 6989 га намолочено 41347 тонн при урожайності 59,2 ц /га, що на 24,6 ц/га більше, ніж у минулому році. Озимого ячменю із площі 641 га зібрано 2798 тонн ( 2017-1783) зерна при урожайності 43,7 ц / га (2017- 27,3).

     Ярого ячменю із посівної площі 1893 га отримано збіжжя 9199 тонн , при урожайності 48,6 ц/га (2017- 42,6).

     Гороху з площі посіву 785 га намолочено 1981 тону, урожайність 25,2 ц/га,(2017-35,1), з посівної площі квасолі намолочено 9 тонн збіжжя, урожай становить 7 ц/га, вівса намолочено 45 тонн, урожайність 18,6 ц/га (2017-24,2).

     Кукурудзи на зерно з площі – 10312 га валовий збір зерна становить 96798 тонн при урожайності   - 93,9 ц /га (2017-56,2),

проса з площі посіву 92 га отримано зерна 123 тони, урожайність 13,3 ц/га.

   Сої зібрано на площі 3436 га, намолочено 9517 тонн, урожайність 27,7 ц/га(2017 – 15,1), соняшника з посівної площі 5269 га, отримали валовий збір 16647 тонн при урожайності – 31,6 ц /га, ( 2017- 21,9).

     З площі посіву озимого ріпаку 3360 га намолочено 9898 тонн зерна, урожайність - 29,5 ц /га (2017-22,1), ярого ріпаку з посівної площі 100 га отримано збіжжя 273 тони, урожайність 27,3 ц/га.

     Цукровий буряк з посівної площі 2349 га,  валовий збір становить 161395 тонн, при урожайності 687 ц /га ( 2017- 430,9).

     Із посівної площі овочів ( гарбузи столові) 56 га, отримано валовий збір 58 тонн, при урожайності 10,4 ц/га.

Під урожай 2019 року посіяно всього озимих культур на площі -10001,8 га, в тому числі на зерно – 9981,8 га,з них озимої пшениці – 6858,5 га, озимого ячменю – 1047,1га, озимого ріпаку – 2076,2 га.

Детальніше...
 
про стан виробництва сільськогосподарської продукції по сільськогосподарських підприємствах району
Вівторок, 16 жовтня 2018, 13:40

Рослинництво:                                   

     Станом на 11 жовтня 2018 року в усіх господарствах району ведуться осінньо- польові роботи.

     Сільськогосподарські підприємства працюють над збиранням пізніх зернових культур - кукурудзи на зерно, з технічних – сої , соняшнику, цукрового буряка.

     На поточну дату зібрано кукурудзи на зерно – 4971 га із площі – 10312 га, намолочено – 42683 тони, при урожайності – 85,9 ц/га (2017 – 46,4).

   Сої із посівної площі – 3436 га   зібрано – 3027 га (88%),   намолочено – 8583 тони, урожайність – 28,4 ц/га (2017- 16,4).

   Соняшник зібрано на площі – 4356 га, із площі посіву – 5237 га, що становить – 83 %, отримано збіжжя – 13379 тонн, при урожайності – 30,7 ц/га, ( 2017 - 22,8 ц/га).  

    Цукрового буряка із посівної площі – 2332,6 га, зібрано – 832 га, при урожайності - 513 ц/га, валовий збір складає - 40194,6 тони.

     На поточну дату під урожай 2018 року посіяно озимих зернових всього –5557 га, у тому числі озимої пшениці – 4742 га (2017–3858 га), озимого ячменю посіяно – 795га (2017 -371 га).

Крім того, посіяно озимого ріпаку – 1419 га (2017- 2692 га).    

     Підготовлено   ґрунту під посів озимих - 8084 га та проведено глибоку оранку на площі – 1712 га.

Детальніше...
 
Звіт по придбання сг техніки сільгосппідприємствами за 8 місяців 2018 року
Понеділок, 17 вересня 2018, 13:17

Звіт (придбання техніки)

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 8