Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2574
mod_vvisit_counterВчора2442
mod_vvisit_counterЦього тижня2574
mod_vvisit_counterМинулого тижня24934
mod_vvisit_counterЗа місяць19783
mod_vvisit_counterМинулого місяця102569
mod_vvisit_counterВсього1334215

Online (20 хвилин): 11
Твій IP: 3.83.188.254
,
2020-04-06 23:27
Взаємодія з правоохоронними органами
Про боротьбу із злочинністю та охорону громадського порядку, дотримання законності та здійснення заходів щодо її зміцнення Володарським відділенням поліції Сквирського ВП ГУНП в Київській області
Середа, 22 травня 2019, 09:26

Проведено комплексний аналіз стану правопорядку на території Володарського району. За результатами даного аналізу та з урахуванням факторів, які негативно виливають на стан правопорядку в районі розроблено план додаткових заходів на 2019 рік щодо запобігання злочинності та скоєння правопорушень.

За 3 місяці 2019 року, до Журналу єдиного обліку було зареєстровано - 849 заяв і повідомлень проти 670 заяв і повідомлень зареєстрованих до ЖЕО за аналогічний період 2018 року.

За 1-й квартал 2019 року на території обслуговування Володарського ВП у порівнянні з 2018 роком відбувся спад рівня загальної злочинності на - 29,2 % (або менше на 14 кримінальних правопорушень), ріст особливо тяжких на 100,0 % (або більше на 1 кримінальне правопорушення). Разом з тим відбувся спад тяжких на 50% (або менше на 7 кримінальних правопорушень)

Динаміка злочинності без урахування закритих КІІ

3 місяці 2019 р.

3 місяці 2018 р.

+/-

динаміка,

%

Загальна злочинність

34

48

-14

- 29,2

Особливо тяжкі

1

0

+1

+ 100

Тяжкі

7

14

-7

- 50

Питання про стан додержання законності та правопорядку, конституційних прав і свобод людини, щомісячно розглядається на нарадах за участю керівників правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування.

Не менше одного разу на два місяці проводяться відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівнях району та сіл з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населенням. На таких зустрічах обговорюється діяльність поліції, визначаються поточні проблеми та обираються найефективніші способи їх вирішення.

З метою підвищення авторитету та довіри населення до поліції систематично інформується громадськість про стан правопорядку, заходи, які вживаються для попередження правопорушень на території обслуговування, факти порушення прав і свобод людини та правове реагування на них.

Детальніше...
 
Про боротьбу із злочинністю та охорону громадського порядку, дотримання законності та здійснення заходів щодо її зміцнення Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури
Середа, 22 травня 2019, 00:00

Білоцерківською місцевою прокуратурою проаналізовано результати роботи, спрямованої на протидію злочинності та зміцнення законності на території Володарського району Київської області у 2019 році, за результатами чого встановлено наступне.

Так, на виконання визначених законом повноважень, Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури упродовж 2019 року вживались заходи щодо забезпечення додержання законності в діяльності Володарського ВП Сквирського ВП ГУ НП України в Київській області з питань додержання законів під час проведення досудового розслідування, оперативно-розшукової діяльності та при застосуванні примусових заходів, пов’язаних із обмеженням прав і свобод громадян.

Проведеним аналізом встановлено, що станом на 01.04.2019, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, спостерігається тенденція до незначного збільшення рівня загальної злочинності на території Володарського району, з 45 злочинів до 57 або більше на 21 %.

Водночас, упродовж поточного року на території Володарського району Київської області вчинено 1 особливо тяжкий злочин (розбійний напад на жителя с. Завадівка Володарського району, поєднаний зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187, ч. 2 ст. 122 КК України) - проти 0 за аналогічний період 2018 року.

В той же час, на понад 40 % менше зареєстровано тяжких кримінальних правопорушень - 7 проти 12, за аналогічний період минулого року.

Разом з цим, вживаючи заходів, спрямованих на протидію злочинності на території району, у поточному році забезпечено розкриття кримінальних правопорушень на рівні понад 70 % від зареєстрованих, що майже в два рази переважає середній відсоток розкриття по області (близько 38, 9 %).

Також з метою, стабілізації криміногенної обстановки на території Володарського району, Білоцерківською місцевою прокуратурою у поточному році проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів. На вказаній нараді обговорено ряд проблемних питань у діяльності правоохоронних органів, з визначенням ряду конкретних заходів, щодо зменшення рівня злочинності та підвищення якості роботи правоохоронних органів.

Активно продовжується робота, спрямована на розкриття злочинів минулих років.

Детальніше...